BELA81

V kterých zemích jsou sociální dávky atd. a v kterých nejsou?

Doplňuji:
Hamon:tak napište co víte.

Odpovědi
zzzzz

Soc. dávky, jsou převážně ve vyspělých státech. V těch zaostalých nejsou proto, že nejsou peníze k jejich vyplácení a navíc tam panuje pravidlo, že by se měl postarat každý sám o sebe.

U nás je systém vyplácení nastaven velice špatně. Lidem se základním vzděláním a více dětma, se nevyplatí pracovat, a to je špatně!!!!!!!!!!!
Stát by měl dávky vyplácet jen těm opravdu potřebným, ne těm líným nemakačenkům!!!!!!!!
Potom nemáme peníze na jiné důležité věci, jako je zdravotnictví, školství, kultura či zvýšení důchodů.

Hamon

Víš vůbec, kolik je na světě států? Co to trochu upřesnit?