Miroslavst

V kterém roce získala Oskara dnešní oslavenkyně a jak se jmenuje?

O kterou oslavenkyni se jedná, v kterém roce získala Oskara a za co jí byl udělen?
S kým Oskara obdržela?

Nejlepší odpověď
haluzka

Jedná se o Markétu Irglovou, která získala Oscara v roce 2007 společně s Glenem Hansardem za nejlepší píseň Falling Slowly. Ta se objevila ze filmu Once.

Zdroj: www.csfd.cz/fil­m/223198-once/

Další odpovědi
BEAES

Markéta slaví dnes narozeniny. Má 23 let.