martina1

V kterém roce jste se narodil pane Pondělí?

Doplňuji:
Právě,že ze života a z práce s lidmi vím,že na věku záleží a ostatní bychom pochopili,proč odpovídáte tak,jak odpovídáte.Je škoda,že se za věk stydíte.Mě je třeba 29 a nestydím se to tu napsat.

Nejlepší odpověď
rynek878

Teď trochu z jiného šálku,všichni si pamatujete problémy s „člověkem“ a tento uživatel přestal být aktivní zrovna ,když se aktivoval „pondělí“,i ten styl mi ho připomíná,to já jenom tak na zamyšlenou.

Další odpovědi
anonym

martinko užho nechte na pokoji, pondělí si snad uvědomil,že to přehnal,je neděle tak užijme těch pár hodin klidu než půjdeme do práce

led

svojvoľne odpovedám podľa svojho mena sa narodil v pondelok, dnes je nedeľa. To znamená ešte nestihol morálne dozrieť.
ps.
Pokiaľ by ste chceli pokračovať pán ponděli, kľudne ale nie tu. Na to máme email. ďakujem

anonym

Pro martinu1 a ostatně pro všechny – vůbec s tím nediskutujte,dě­lejte,že to neexistuje.
Nakonec to tak je.

pondělí

možná už byste měla ze života vědět,že na roce narození nezáleží
myslím si jen,že se to trochu pročistilo