roxilox

V kterém období je nejlepší kupovat eura?

kdy je nejlepší kupovat eura na dovolenou, kdy je předpoklad, že bude nejnižší kurz. Mám na mysli zda třeba před vánoci, nebo až někdy v lednu nebo později atd… díky

Nejlepší odpověď
Quimby

Vzhledem k intervencím, které by měly skončít asi až v půlce roku, tak je to úplně jedno. Nikdo asi nepředpokládá, že koruna spadne nad 27Kč a pod 27Kč ji zase Centrální banka nepustí.

Další odpovědi
xxx3

Eura nejsou pomeranče, takže se nedají očekávat jakékoli PRAVIDELNÉ sezónní výkyvy. Pohyby měn se nedají nijak dopředu předvídat.

McArthur

Pokud to bude na zimní dovolenou 2016/2017, tak je to jedno. Kurz CZK/EUR bude téměř stabilní a o haléře se handrkovat nebudeme.

Pokud to bude na letní dovolenou 2017 a později, tak bych počkal až na léto. I když není jisté, že umělá devalvace koruny v polovině roku 2017 padne, určitě na tom neproděláš.