Elizabetha

V které zemi se koupí laciné zlato,např prstýnek,řetí­zek,náramek.Ne­mám na mysli Arabské emiráty,ale např,Turecko,Egypt

V které zemi se koupí laciné zlato?Myslím tímto prstýnek,řetí­zek,náramek,žád­né tuny zlata,pouze na památku a samozřejmně taky na okrasu.Nemám na mysli Arabské emiráty,ale např,Turecko,E­gypt,Bulharsko,at­d.

Nejlepší odpověď
Pájo

Turecko.

Doplňuji:
Ale nekupovat nikde na tržišti nebo na ulici, ale ve velkých zlatnictvích a hlavně! smlouvat a taktizovat. Jednat by měl rozhodně muž.

  • vysloví-li zlatník cenu, řekněte svoji sumu výrazně nižší (klidně méně jak polovinu té jeho), čekejte na jeho další (nižší) nabídku… setkáte se někde mezi ;) je to hra, je to obchod
  • zlatník nesmí poznat, že se Vám daný kousek líbí, klidně se dejte „na oko“ na odchod ;)

Další odpovědi
anonym

Téměř v jaždé zemi,na každé pláži,dálničních odpočívadlech,be­zínkách,zaruče­ně je to podle prodejců to nej zlato.Ryzost zlata to ale nezaručuje.
Doplňuji:
Oprava:každé