ZangetsuTS

V které evropské stránce mohu koupit skákavky(pavouk) ?

Myslím ty velkookaté roztomilé pavoučky z rodu Salticidae
Nemohu je sehnat
Klidně bych si je objednal ze zahraničí jen at je zde pošlou(Nemohu sehnat kde by to do evropy posílaly)
v CZ sem nikoho nenašel ..
Vím že už sem toto jednou založil
ale marně bez úspěchu

Doplňuji:
Mno ..
Před několika dny jsem tam vložil že koupím skákavku pavouka rodu salticidae a nic :((
a to jsem psal jakéhokoliv z rodu salticidae
a ten topic mám jak založit ?

Nejlepší odpověď
beer

Už jsem ti odpovídal. Tady se zaregistruj, vyber nějakou diskuzi, prohlédni příspěvky, případně vlož otázku:
http://www.ifau­na.cz/bezobra­tli/nemodforum/r/de­tail/896741/sk­akavka-phidippus-regius

Pak musíš jen čekat na odpověď, případně jít do fóra. Pochopil jsem, že se někteří znají, tak bys mohl tam získat i kontakt na chovatele.

Další odpovědi
pavouk1971

Je mnoho chovatelů pavouků,proto zkus portál www.arachnomania.cz nebo přímo kontaktuj „Spídiho“ na http://www.spi­dy.goliathus.com/ ten by mohl pomoct.