frank

V koupelně jsem snížil strop sádrokartonem­.V meziprosto­ru se mi tvoří plíseň která prolíná do stěn.Prostor není odvětrán

V koupelně jsem snížil strop sádrokartonem­.V meziprosto­ru se mi tvoří plíseň která prolíná do stěn.Prostor není odvětrán.Jakým způsobem se mohu plísně zbavit bez větších stavebních úprav

Odpovědi
honza19hk

vytvořit odvětrání a cirkulaci vzduchu vhodnými otvory.
Vhodné je ihned po vykoupání otevřít dveře a vlhko z vody vyvětrat,plíseń v koupelně způsobuje voda když se sprchuješ nebo koupeš.Proto nechávej dvře poté cca 30min otvřené.Já je mám pootevřené furt.

Tom20

Pokud se do toho prostoru lze dostat,doporučil bych vám Savo proti plísním;je to ve spreji.Mám to vyzkoušené a plíseň zmizí poměrně rychle po několika stříknutích.Nebo vyzkoušejte jiný podobný prostředek.Ještě bych doporučil takzvanou kontrolní klapku,která se vloží po vyříznutí otvoru a tím můžete prostor odvětrat.
Pro administrátory a rýpali;to není reklama,pouze osobní zkušenost.

Děda Louda

Sám si odpovídáš. Odvětrej meziprostor.