Zvědavý

V kolika letech začnou „opravdu“ růst vousy ?

je mi 16 a už mám takový náznak ale kdy to začne růst doopravdy ?

Odpovědi
Jsemtady

Ja mel tenkrat takovej ten naznak uz v 14: -)
Ale az jak to zacnes holit. A je to podle mnozstvi hormonu muzskych ktere mas, to se lisi.

Awe

Růst vousů je u každého jinak jako u zubů moudrosti.Někomu vylezou ve 20 někomu ve 30.Je mi 22 let a nemůžu říct že bych měl vousy.Takže si ještě chvilku počkáš

Bobík147

Je to od člověka k člověku, někdo si může pěstovat plnovous v 18, někdo se nedočká třeba ani ve třiceti. Dá se říct, že to je i trochu dědičné, takže se zeptej táty.

Andre5000

Je to u každého jiné, ale průměrně tak v 15 letech. A ještě pozn. – vousy nejsou u každého stejné, je mnoho typů, někdo má vousy tvrdé jak hřebíky, někdo má třeba spíše chmýří.

SuzanKa

Je, můj chlap s těmi vousy bojuje pořád… Krásně o sebe pečuje, všechno, ale… Vousy mu prostě nerostou. Tak myslíš, že ta sada od angrybeards by mohla pomoci?