Lucule13

V kolika letech se ‚dostaví‘ menstruace?

ještě ji nemám tak se chci zeptat..(vážím 44–45kg,měřím 157 cm)
Doplňuji:
(a je mi 13 let)

Nejlepší odpověď
Emms

Kolem 10 až 15 let… :)…když se nedostaví do 15let, zajdi si na gyndu…

Další odpovědi
Syd

Ještě do 16 to je normální, takže klid a hlavně věř, že se nemáš na co těšit

Ljůca

10–14 let

anonym

to si z toho ještě nic nedělej ;D

hanulka11

ptala ses na to před 16 dny

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chtela-bych-se-zeptat-kdy-dostanu-prvni-menstruaci

nech tomu volný průběh, třeba budeš ještě 2 roky čekat než se dostaví…tak se tím nestresuj a najdi si koníčka , který tě přivede na jiné myšlenky