Mirrorwoman

V kolika letech můžu vydat vlastní knihu?

Bude mi 12 let a zajímá mě jestli už můžu v tomto věku vydat svoji vlastní knihu.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

napsat ano, ale smlouva bude asi muset být napsaná na tvoje právní zástupce (rodiče)

Další odpovědi
fablen

zatím to můžeš zkoušet i na webech – alespoň uvidíš, zda budou mít příspěvky ohlas u čtenářů
www.saspi.cz

Znávala jsem ještě jeden velmi obsáhlý web, ale nyní jej nemohu najít (název si nepamatuji).

Zdroj: www.mamtalent.cz

Elekrikář

Napsat můžeš nejhorší je najít někoho kdo ji
vydá a vytiskne. Případnou smlouvu za tebe musí podepsat rodiče.Nebo si počkat až ti bude 18. Hodně úspěchů a napsaných knížek.