viki1234

V kolika letech můzu s přítelem žít v anglii?

pravni odpovednost

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud jsi nezletilá, nesou za Tebe právní odpovědnost rodiče a záleží tedy na nich, co Ti dovolí.
Tohle se nedávno řešilo v seriálu Ulice. Taky pěkná blbost lámat si hlavu, co se 16 letými dětmi.
Jednoduše vzato, proč si nepočkáš do 18, kdy budeš před zákonem plnoletá a nebudeš muset takové věci řešit? Kromě toho se mi nezdá rozumné, jak dnešní mladá generace sice nespěchá do ženění a vdávání, protože zodpovědnost a závazky se jí přece jenom řešit zbytečně brzy nechce, ale na druhé straně nerozumně spěchá do sexuálních zkušeností a do soužití s partnerem. Nic Vám přece neuteče. Proč si nedokážete užívat svobody a mládí bez zbytečných komplikací?

Další odpovědi
arygnoc

ako právne zodpovedná osoba od 18 rokov.
ale v podstate ihneď – stačí utiecť z domu.
nepoznám Váš vek, ale zaslúžili by ste si na holú, rozmýšľate o kravinách.
Pokiaľ Vám je menej ako 18, mala by ste chodiť do školy a pripravovať sa na život, zodpovedný život. Nič Vám neutečie, verte, i v 50 existuje napr. sex, radosť z nových vecí, recesia, láska, romantika a sny.