Lucimia

V kolika letech jste se vdávaly/ženili?

Popř. kdy se chcete vdát/oženit?
Nebo se vdát/oženit nechcete nikdy?
Jen tak pro zajímavost.

My jsme se s partnerem dohodli, že se vezmeme přibližně kolem mých 25 let (přítelových 31 let).

Nejlepší odpověď
aramah

Vdávala jsem se ve 20ti manželovi bylo 21 let no a 12.5.to bylo 36 let. Myslím že už to nebudu měnit!

Další odpovědi
Miroslavst

Já jsem se ženil před 20 léty. Je zajímavé, že moje žena se vdávala také před 20 léty.
Bylo mi tehdá 21 roků.

kropitko

V 18 letech,ve 30 letech,ve 36 letech. No a nejlepší doba aspoň podle mé dcery je,až jí bude 25 let,jejímu příteli 29 let,což je cca za 7 let,doufám,že to nebude dříve.

panenka

Já jsem se vdávala ve 20 letech za prvního kluka se kterým jsem chodila od 15 let.Ted je mi 31 let máme spolu 3 krásné děti a jsem ve svém manželství velmi štastná.

NickD

Já se ženil ve 28 letech a tehdejší družce bylo 19 let.Bohužel to ale nevyšlo.....měla hned po svatbě jiné zájmy…a 5 letech vše skončilo.

lenina270

mě bylo 27,exmanželovi 31…po roce manželství sem to vzdala…když ptáčka lapají…-nikdo není dokonalý,ale…nikdy by mě ve snu nenapadlo že půl roku po svatbě bude chtít půl baráku(na který neměl žádný nárok) a že mi vrazí i facky-za které se sice bude omlouvat,ale má důvěřivost je v tahu…ale nenechte se vůbec odradit-každý nemusí mít smůlu…ale mě už nikdo do svatby neukecá…

lorja

Já jsem měla 41,5let a partner 39,5let.

Wareg

Mně bylo 22 a manželce 28 🙂

Nuk nuk

Ve 32, poprvé a za měsíc to budou 3 roky. Zatím nám to klape výborně, tak pevně doufám, že totéž budu moci říct za nějakých 10, 20 let.

Jahoda

Já bych se ráda vdala ještě letos, nebo příští rok. Lépe by bylo, kdyby už tento rok. Ale záleží to tak trochu na mém těhotenství. Ráda bych se totiž vdala už těhotná, ale uvidíme jak půjde čas. Mým snem vždy bylo, se vdát s bříškem. 🙂 Kdyby se mé těhotenství tento rok nevydařilo, zkusili by jsme svatbu někdy příštím rokem. Uvidíme. Možná to na konec dopadne úplně jinak. Samozřejmě ale zase tak moc nezáleží jestli budu při svatbě těhotná nebo až po svatbě. Důležité je, že se máme a budeme mít rádi a narodí se nám zdravé děti. 🙂

Petrka3

Dobrý den v létě bysme se chtěli s přítelem vzít jemi je 19 a mě 18 jsme spolu 3 roky. Nejní to brzo? Naši říkají že sem mladá ale zase lidi se berou třeba po půl roce vztahu a my sme spolu tak dlouho co myslíte … jen mi jde o váš názor jestli to tedy mámě ještě o rok odložit … děkuji