iwetax

V kolika letech jste se poprvé opili?

Já v 15letech. Se svím tátou na silvestra on hrál automaty a já pila a koukala jak hraje. Bylo to po dvou pivech.

Tenkrát před 9lety se alkohol u mladistvích tolik nehlídal a v hospodě vám většinou nalili. Dnešní mladí už to maj těžší. Já nějvětší alkoholové zážitky mám z doby kdy mi bylo 16 a 17let.

Nejlepší odpověď
ten který je

Já v 15 kdy jeden starší kamarád učil mne a mé kamarády kouřit cigarety a pít alkohol.Někteří z nás zvraceli ale starší kamarád říkal že to nevadí že se vyzvracíme a můžem pokračovat.Ještě nás poučoval o kráse ženského těla.Taková škola života. 🙂

Další odpovědi
quentos

to mi bylo necelých 17. Sešli jsme se se spolužákem po letních prázdninách a kecali a kecali, až jsme měli v sobě šest piv, ani nevěděli jak… cestou zpět k domovu jsem pak spadl přímo na ksicht do kopřiv při konání malé potřeby ;{))= zvláštní je, je že když jsem konečně dorazil domů, stále jsem věřil, že rodiče nic nepoznají… po prázdninách jsem si z toho sestrojil úspěšné mluvní cvičení do ČJ ;{)=

kokoťenko

Spíše než starat se o to kdo se kde opil,tak být Vámi učím se pravopis.Viz.„svým tá­tou“

annas

Kokotěnko, již dnes druhá připomínka. Když u někoho kritizujete pravopis, měl byste sám psát správně.

Na otázku nemusíte odpovídat, když se Vám nelíbí.

gnr54

Já jsem se opila když mi bylo 15.Vsadila jsem se že vypiju 1l vína na ex.Sázku jsem vyhrála,ale ty následky.Bylo mi na umření a alkohol mi byl 12let odporný.Dnes si dám,ale jedině s(M)mírou.

lucille

ja jsem se opila v 10 letech po 9 alkoholických koktejlech v koktejl baru v chorvatsku…:)

panenka

Já jsem se opila v 18 na kamarádčiných narozeninách.

P3p!no

U mě to bylo kolem 13–14 už ani nevím ale pokud si dobře vzpomínám tak to bylo na pálení čarodějnic po pár pivech.

Nuk nuk

NIkdy jsem nebyla nějak „nalitá“ ,ale do stavu, kdy jsem ten alkohol v sobě cítila a mluvila trochu víc, než obvykle, jsem se dostala poprvé asi ve 22 letech. Dlouho jsem totiž byla zapřísáhlá abstinentka, a snad tím, že jsem na alkohol nebyla zvyklá, stačily mi dvěskleničky vína.

Vicki

V 15 na chmelové brigádě.V duchu hesla,,po práci legraci,,jsme s kamarádkou a domorodými mládenci zasedli v místním pohostinství a lili do sebe ,,zelenou,,a nějaké to pivko.Druhý den už to taková legrace nebyla-pozvracela jsem snad celý řádek.Od té doby se držím pouze mátového čaje:-)).

Janulka

Já jsem se taky opila se svým tátou – bylo mi 16,5 roku – na Silvestra. Hrůůůza!:o) Bylo mi tak zle, že se divím, že mi nebylo pak zle celej rok – když na Novej rok,tak po celej rok – zvracela jsem totiž až do rána!:o)))

Lucimia

Já se nikdy nějak výrazně neopila, že bych o sobě nevěděla. Vždy se mi „pouze“ motá hlava a to tak, že už pak ani nemám chuť pít… A první motání hlavy bylo na oslavě babiččiných 60.tin a mých 15.tin (máme narozeniny společně). 🙂

kokoťenko

Vcelku souhlasím se Standou

ten který je

Iwetax pomohl ti ten mátový čaj jak ti bylo nedávno špatně? 🙂

standa

🙂 snad ta příšerná gramatická chyba „svím“ není zapříčiněna větším než malým množstvím alkoholu, které jste jako nezletilá popíjela 🙂