natybubu

v kolika letech je poprvé vhodné jít si udělat nehty (např. gelové)???

myslím tím aby to nevypadala divně. moc děkuji a určitě vaše rady, tedy pokud budou ze něco stát odměním palcem
Doplňuji:
omlouvám se mělo tam být …nevypadalo

Odpovědi
n3ro

To je snad na uvážení každé slečny. Osobně se mi to ani nelíbí, a nechápu, když to mají holky po 16 let.

Damiana

Je to jen na tobě a na rodičích – jestli jsi tedy ve věku, kdy ti do toho ještě mohou mluvit, potažmo drápky cálovat…
Chá, kdyby se u nás dělaly dřív, určitě bych je „prubla“ už v deseti! 🙂 Od toho jsi parádivá holka ne? Však sama přijdeš na to, jestli se ti líbí, jestli tě baví. Alespoň sama najdeš svůj styl. 🙂

Mers

To si musíš rozhodnout sama třeba si kup nalepovací které budou dost vypadat jako gelové a urči si sama zda ti sluší nebo ne!!! Jo a mimochodem moje kamarádka je měla ve 12. a dost jí slušely!!!

KarolínaNovo

Ahoj, já nosím umělé nehty od svých 17 ti let. Myslím si že od 15 let je to ok. Samozřejmě pokud nejsou nehty nějak křiklavé a dlouhé. Nejdříve jsem chodila na nehty do kosmetického salónu, ale poslední rok si je dělám doma sama a je to mnohem lepší. Můžu si je udělat kdy chci a jak chci, takže jsem spokojená. Na modeláž nehtů jsem sehnala veškerou výbavu z https://www.raj­nehtu.cz/mode­laz-nehtu/ a maximálně mi vyhovuje.