Avatar uživatele
Mišule15

Pustili byste 16letou dceru na 3 týdny dovolené s kamarádkou a jejími rodiči?

Dobrý den
Tahle otázka je směřovaná především na rodiče:)
Chtěla bych se zeptat pustily by jste 16 letou dceru na dovolenou s kamarádkou a jejíma rodičem na 3 týdny.
Dcera je spolehlivá,so­běstačná a zodopvědná(není to přehnananá sebechvála běžně mě pouští pryč třeba na 3 dny k nim) kamarádku zná 9 let a její rodiče 7 let vy osobně je taky znáte už několik let a jsou naprosto v pohodě a zodopvědný.Pustily byste jí?
Předem dík za odpoěď:)
Nechci to použít jako argumenty,ale abych věděla jakou mám šanci:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, marci1 před 2960 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Záleží na tom, jak bych vnímal ty rodiče kamarádky. Zde se evidentně ptá ta pouštěná dcera, která hodnotí rodiče své kamarádky dobře, jenže je motivovaná tím, že chce od nás slyšet, že ano, v pohodě. Naše odpovědi pravděpodobně chce použít jako argument při přemlouvání vlastních rodičů.
Za sebe říkám, ano, dokážu si představit rodiče, se kterými bych dceru pustil. Byli by to lidé, které dlouho a dobře znám a můžu jim důvěřovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Ve všem souhlasím s Klumprtem.

Mám k tomu ale jednu věc navíc:
Dcera, která si takto shání „podpůrné argumenty“ k přemlouvání rodičů
není zdaleka tak odpvědná a spolehlivá, jak se sama o sobě domnívá.
Takovou dceru bych nepustila.

Pustila bych rozumnou dceru,
tzn. dceru, která dokáže rozumně argumentovat sama…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

A proč ne? Copak snad jedou na konec světa? Pokud holka chce, tak se aspoň někam podívá. Má mobil, kontrola možná, ne? 😉 A vy si taky odpočinete, ne? Nevidím na tom nic nebezpečného či nezdravého, nejhorší je sedět doma na pr…, to škodí dítěti víc, neboť mu chybí podněty, pohyb a promrhá čas tak akorát na počítači.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Front

Nepustili.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

dcera je spolehlivá, soběstačná a zodpovědná. to si myslí každá dcera a určitě ještě dalších milion kladných vlastností. rozhodující je, co si myslí rodiče

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nejraději až jí bude 18 a bude zodpovědná sama za sebe. Ale pokud bych jako rodič uznala, že je rozumná, zodpovědná a spolehlivá, mohu jí věřit, možná bych o tom uvažovala. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tforro

Záleží kam na dovolenou. Po ČR ? ANO, do zahraničí ? Jen do těch hoodně bezpečných. Určitě ne tam, kde se poflakujou ti migrující kozomrdi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SADLIK

Pokud bych znal její rodiče, dalo se na ně spolehnout, proč ne. Dceru i syna jsme také doma nedržely, něco si doma člověk 16 let vychovává a pak by se bál, že špatně? Pokud vím, že jsem dobře vychovával tak čeho se bát?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vše je zde nejisté, nikdo nemá křišťálovou kouli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Ano. A v 16 se divím, že s kamarádkou :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek