Kelt

V kolika krajských městech jste byli v uplynulých 25 letech?

V České republice je 14 krajů včetně Prahy? Byli jste už ve všech krajských městech? Myslím od doby, kdy byly kraje vytvořeny. Pod pojmem být se počítá jak deset let tak i průjezd městem vlakem, autem, autobusem, třeba jen jednou. Já byl v deseti městech, kromě Jihlavy jsem byl ve 13, ale to se nepočítá. A jak VY?

Nejlepší odpověď
carpediem

Já vůbec neznám jižní čechy a to mě štve, budu to muset napravit:-)

Praha, brno, ostrava, olomouc, zlín, hradec, plzeň, jihlava, pardubice a to je asi vše:-(((

Ty kraje jako ty dnešní jsou vytvořené později, kolem roku 2000, třeba předtím byl kraj severomoravský, dnes je moravskoslezský.

Další odpovědi
Pepa25

25 let je hodně dlouhá doba … 🙂 Takže hlásím, že ve všech, s tím, že UL, JI a HK jen průjezdy.
Doplňuji:
Zajímavější jsou okresní města. Teď jsem si spočetl, že jsem pravděpodobně v životě nebyl v 10 ze 76, z toho 5 je v SZ Čechách …

da ny

Bývám jen v Karlových Varech, Plzni, Praze, v Českých Budějovicích, Ústí n. Labem, v Hradci Králové a v Brně.
V Jihlavě a Pardubicích jsem nikdy nebyla :(, ani neprojížděla.