Jahoda

V kolika barvách se vyrábějí křídy?

Já znám je tyto: Bílá, červená, žlutá, hnědá, zelená, modrá, oranžová. Jsou nějaké další? A jaké?

Nejlepší odpověď
anonym

ještě růžovou

Další odpovědi
Miroslavst

Černá. Kolikrát říkají, že to budou muset napsat černou křídou do komína.

panenka

kromě vyjmenovaných jsou ještě růžová,,fialo­vá,černá,světle mo­drá,

hanulka11

http://potreby-kancelarske.eu/nase-nabidka/skolni-a-umelecke-potreby/kridy-umelecke-skolni-prumyslove-prasne-a-olejove/skolni-kridy/kridy-112513-12-skolni-barevne.htm