Matthew

V kolik hodin začíná u vás doma Štědrovečerní večeře ??? :)

Prostě v kolik hodin se pustíte do teho kapra :)

Nejlepší odpověď
huxa

u nás máme štědrovečerní oběd :P pro mě to byla vlastně snídaně

Další odpovědi
BANAN93

podle toho jak je máma letos laksní… tátovi je špatně má horečku… tak jsem dělal já salát a porcoval maso na 3 druhy řízků – krájel, klepal, obaloval…
3 kapry jsem vykuchal a naporcoval a už na to sr.

stalo se už že jsme šli rozbalovat dárky v 8 :D

Bedy

U nás vždycky začnáme večeřet v 17 hodin. A k večeři samozřejmě klasika – kapr a domácí bramborový salát + jablíčko a oříšek 🙂

quentos

kolem šesté, dnes se to myslím podařilo přímo v šest. Ale teda ne kapr, nýbrž jeseter ;{)>

WeeBear

Nemáme pevný čas. Až se začne stmívat, tak začínáme připravovat jídlo a slavnostní tabuli – cca hodinka času, mezitím se oblečeme do společenského, letos jsme začali večeřet cca v půl šestné.

hanulka11

včera začala v 18hodin

Calimë

letos v 18.00

Rocker

Kolem 18:03:15

M.

Obvykle v 19:00 :)

chachar1922

Začli jsme letos v pět. Jinak to je podle toho co mají rodiče za šichtu.