Spiritus

V kolik hodin začíná noční režim u tlakové holteru?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

O nočním proudu dnes rozhoduje električtí ddistributoři (ČEZ, EON)

Do elektroměrového rozvaděče vám dají HDO (je to přístroj co dokáže poznat, že po elektrikcké síti byl poslán signál "Noční proud) a to HDO sepne stykač (elektromagne­tickomechanic­ký spínač na velké proudy), který pustí elektrický proud do boileru.

Další odpovědi
Klariska

Podle nastavení …

Jikra

Protože mám ještě starý systém spínání pomocí přídavného časovače(zaplom­bovaného)tak tzv.noční proud(nízký tarif) mi spíná v noci od 01:00 do 06.00hod. a přes den od 13:00 do 16.00hod.

kubimi

Zalezi, jakou mate znacku tlakoveho holteru. Napriklad BTL tusim v osm vecer. Nocni rezim znamena, ze mereni probiha v nizsim intervalu.

Zdroj: www.kard.cz