V kolik hodin vstáváte a proč zrovna tak brzo, či pozdě?

Nejlepší odpověď
mosoj

Dnes již můžu vstávat jak se mně zachce.
Několik let jsem se toho nemohl nabažit.

Dříve podle toho na jakou směnu jsem šel.

Další odpovědi
eLx

Každej den jinak, v rozpětí od 5:00 do 12:00 :)

baghira

V pracovní dny něco po šesté, abych stihnul vlak do práce. Ve volné dny zpravidla mezi 7 a 8.

Ella

Od pondělí do pátku, když jdu do práce busem, tak ve tři… abych stihla bus, když jedu autem se známým, tak ve čtyři
O víkendu, když pracuji, tak v pět, jede pouze jeden bus, takže není moc co vybírat :D
Když mám volno, tak vstanu až se vzbudím :D

Jikra

Já vstávám denně v 9 hod.páč jsem v důchodu a protože chodím pozdě spát.Když jsem ještě dělal v nepřetržitým provozu tak to bylo různý podle toho jaká byla zrovna směna.