snarkon

V kolik hodin v vylézá slunce že už je fakt světlo?

Doplňuji:
Nemusí být světlo jako v poledne myslím normálni relativní světlo

Nejlepší odpověď
beer

Je potřeba vědět nač a proč se vlastně ptáš, což z otázky zcela jasně nevyplývá. Příkladně právě teď, nebo v zimě?
Fotografové například mohou používat tento kalkurátor – nastaví svoji polohu, datum a hned vědí potřebný čas(y):
http://www.dobre-svetlo.com/to­ols_sun.php

Další odpovědi
marci1

Slunce 12.9. vyšlo v 6,31, 13.9. v 6,33. Mys­lím, že světlo už bývá kolem 7,00 hodiny.