pizlicka

v kolik hodin pujdete spat??

ja kolem druhe ranní:-)
Doplňuji:
skoda briketko,jinak kdyz jdu k obvodnimu,taky chodim se slepicemi ve dvanact:-)))

Nejlepší odpověď
Andělé

No,denně si říkám,že půjdu brzy,ale většinou po půl jedné,jsem nenapravitelná..
Ad IK,ponocováním trpí játra? To si zapamatuji a polepším se.:-)

Další odpovědi
briketka10

to se máš já už ve 12 musím na kontrolu k obvodnímu, jinak bych šla asi taky až ve dvě ☹

Michal Kole

tak cca půl noc a vstávám tak v půl desáté

hanny 2

Do půlnoci určitě.

IK

Ničíš si játra. Mám s tím bohatou zkušenost 🙂 jsem taky sova.
Tak já se budu snažit nechat játra prospat před půlnocí ale jak se znám…bude to práce 🙂

dědapetr

Chodím pravidelně spát v 24:00 a vstávám 7:00.

aramah

Šla bych třeba hned ale neusnu,tak jako vždy po půlnoci..