Miroslavst

V kolik hodin máte štědrovečerní večeři?

Už jste po nebo ještě teprve bude
http://2.bp.blog­spot.com/_e_Y­BYmOpIs4/TQhz1Wj­8iII/AAAAAAAA­AzI/7GwYaYYdgr0/s1600/ch­ristmas.jpg

Nejlepší odpověď
BEAES

O půl šesté to vypukne. Jsme teprve před.

Další odpovědi
quentos

17–18, teď už jsme tedy po ;{)> tentokrát jsem sestru výjimečně ani neštval tím, že si jdu přidat (vždycky samozřejmě spěchá natěšeně ke stromku a zdržuju to ;{)))>

panenka

V 18 hodin a pak se jde na dárky

sofie

v 18 hodin,tak vám všem přeji dobrou chut a krásné Vánoce

ten který je

V 19:00 a potom se uvidí.Možná nedostanu nic,moje žena říkala že prý sem zlobil.:-(

bobánek

Miroslave u nás byla štedrovečerní večeře v sedmnáct hodin.A to kvůli mamce a bráchovi šli na půl sedmou do práce.Oba dva dělají v pohostinství.

deny555

V 18,30h.potom jít vyvenčit psa a pak dááárky.

iwetax

My jedli v 17.15 už jsem se nemohla dočkat- ještě, že existuje internet.