bab

V kolik hodin je klekání?

Nejlepší odpověď
annas

Klekání se zvoní ráno a večer. Původně se zvonilo v různou dobu podle ročního období, jak se rozednívalo a smrákalo, což se do jisté míry respektuje i dnes, kdy se rozlišuje letní a zimní období. Dnes se v různých lokalitách a podle ročního období zvoní ráno v rozmezí od 5 do 7 hodin, večer v době mezi 18 až 22 hodin.

Protože odpověď redy není správná, vložila bab otázku znova. U ní jsem uvedla širší odpověď.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/od-klekani-do-klekani-davam-lhutu-tobe-od-kolika-do-kolika

Další odpovědi
redy

19h.