Zlatý

V kolik hodin chodíte obvykle spát?

Překonáte PostApMana?
Doplňuji:
Já chodím většinou kolem 1 -2 hod. :D.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

ve dvě až tři ráno. V kolik chodí PostApMan?
Doplňuji:
tak to jsem ho nepřekonal. Za studentských let jsem to měl jako on, ale co chodím do práce, tak později než ve tři raději nechodím ;{)>

Další odpovědi:

Zlatý

Když mám volno (jako zrovna tuto dobu), chodím spát v cca čtyři hodiny ráno. Když volno nemám, chystám se na kutě kolem 23:00 - 24:00 hodin ;-)

nevím v kolik chodí spát PostApMan,ale já se snažím jít kolem 24hod,jenže poslední dobou jak už jsem několikrát odpovídala mám poruchu spánku a stane se že nespím i 36 hodin,je to zlé a prý bude ještě húř jak řek můj lékař

Bronzový

No tak mě asi nikdo nepřekoná :D
S pravidelností chodím spát o 4. až 5. ráno, ve výjimečných případech kdy se mi nedaří usnout se to protáhne až na 7., s tím ale že spím do 13. hodiny odpolední, když už je nutná moje přítomnost v kanceláři, vstávám okolo 10. a to je někdy hodně nepříjemné :) bohužel jsem poslední dobou zatížen tvorbou a testováním firemních stránek, ale přesčas mám placený :)

Zlatý

Nemám to časově omezené,když jsem unavená tak si jdu lehnout.To je výhoda věčné samoty.

Zlatý

Kolem 23,00 hod. je můj čas.

Pokročilý

Daleko líp se mi pracuje přes noc, takže když zrovna nemusím brzo vstávat, tak přibližně ve dvě ráno.

Bronzový

Jsem noční typ a ospalá jsem většinou až po půlnoci.Od doby,kdy mám děti,tak chodím spát nejdéle v jedenáct ikdyž ospalá nejsem,protože pak je míň krutý budíček kolem šesté.

Zlatý

to sa chválite, alebo žalujete?
Pokiaľ nemusím pracovať aj v noci, chodím spať vtedy, keď cítim potrebu.
Nie je problém, chodiť neskoro v noci(skoro ráno) spať, pokiaľ nemusíte od rána naplno pracovať. Nárazovo dokáže človek nespať aj 3-4dni. Ale potom...(poznám to z vlastnej skúsenosti)

Zlatý

Někdy o půlnoci díky Miroslavstově noční lince.:-D

Bronzový

kdyz mam co delat jako napriklad posledni tyden tak okolo 4-5 ranni, obcas spim do 10-11 ale vetsinou vstavam s ostatnimi v domacnosti coz je okolo 7-8.

Jelikoz jsem na stredni tak ve skolnim roce chodim spat okolo 2 ranni a vstavam v 7 :-)

Bronzový

Když musím do práce(vstávám fakt nechutně brzo-ve 4h)-tak kolem 22h a jinak asi o půlnoci-je to různé.

Stříbrný

Po 2 hodině v noci.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.