Avatar uživatele
ReHu

V kolik hodin chodíte obvykle spát?

Překonáte PostApMana?
Doplňuji:
Já chodím většinou kolem 1 –2 hod. :D.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, DusanOrlik, Jahoda, anonym, KdoSiOdJinud, PostApMan, anonym, Lordcruss před 4992 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

ve dvě až tři ráno. V kolik chodí PostApMan?
Doplňuji:
tak to jsem ho nepřekonal. Za studentských let jsem to měl jako on, ale co chodím do práce, tak později než ve tři raději nechodím ;{)>

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Když mám volno (jako zrovna tuto dobu), chodím spát v cca čtyři hodiny ráno. Když volno nemám, chystám se na kutě kolem 23:00 – 24:00 hodin 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

nevím v kolik chodí spát PostApMan,ale já se snažím jít kolem 24hod,jenže poslední dobou jak už jsem několikrát odpovídala mám poruchu spánku a stane se že nespím i 36 hodin,je to zlé a prý bude ještě húř jak řek můj lékař

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

No tak mě asi nikdo nepřekoná :D
S pravidelností chodím spát o 4. až 5. ráno, ve výjimečných případech kdy se mi nedaří usnout se to protáhne až na 7., s tím ale že spím do 13. hodiny odpolední, když už je nutná moje přítomnost v kanceláři, vstávám okolo 10. a to je někdy hodně nepříjemné :) bohužel jsem poslední dobou zatížen tvorbou a testováním firemních stránek, ale přesčas mám placený :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Nemám to časově omezené,když jsem unavená tak si jdu lehnout.To je výhoda věčné samoty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Kolem 23,00 hod. je můj čas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tomash

Daleko líp se mi pracuje přes noc, takže když zrovna nemusím brzo vstávat, tak přibližně ve dvě ráno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Jsem noční typ a ospalá jsem většinou až po půlnoci.Od doby,kdy mám děti,tak chodím spát nejdéle v jedenáct ikdyž ospalá nejsem,protože pak je míň krutý budíček kolem šesté.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

to sa chválite, alebo žalujete?
Pokiaľ nemusím pracovať aj v noci, chodím spať vtedy, keď cítim potrebu.
Nie je problém, chodiť neskoro v noci(skoro ráno) spať, pokiaľ nemusíte od rána naplno pracovať. Nárazovo dokáže človek nespať aj 3–4dni. Ale potom…(poznám to z vlastnej skúsenosti)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Někdy o půlnoci díky Miroslavstově noční lince.:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

kdyz mam co delat jako napriklad posledni tyden tak okolo 4–5 ranni, obcas spim do 10–11 ale vetsinou vstavam s ostatnimi v domacnosti coz je okolo 7–8.

Jelikoz jsem na stredni tak ve skolnim roce chodim spat okolo 2 ranni a vstavam v 7 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Když musím do práce(vstávám fakt nechutně brzo-ve 4h)-tak kolem 22h a jinak asi o půlnoci-je to různé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Po 2 hodině v noci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek