ReHu

V kolik hodin chodíte obvykle spát?

Překonáte PostApMana?
Doplňuji:
Já chodím většinou kolem 1 –2 hod. :D.

Nejlepší odpověď
quentos

ve dvě až tři ráno. V kolik chodí PostApMan?
Doplňuji:
tak to jsem ho nepřekonal. Za studentských let jsem to měl jako on, ale co chodím do práce, tak později než ve tři raději nechodím ;{)>

Další odpovědi
Jahoda

Když mám volno (jako zrovna tuto dobu), chodím spát v cca čtyři hodiny ráno. Když volno nemám, chystám se na kutě kolem 23:00 – 24:00 hodin 😉

anonym

nevím v kolik chodí spát PostApMan,ale já se snažím jít kolem 24hod,jenže poslední dobou jak už jsem několikrát odpovídala mám poruchu spánku a stane se že nespím i 36 hodin,je to zlé a prý bude ještě húř jak řek můj lékař

PostApMan

No tak mě asi nikdo nepřekoná :D
S pravidelností chodím spát o 4. až 5. ráno, ve výjimečných případech kdy se mi nedaří usnout se to protáhne až na 7., s tím ale že spím do 13. hodiny odpolední, když už je nutná moje přítomnost v kanceláři, vstávám okolo 10. a to je někdy hodně nepříjemné :) bohužel jsem poslední dobou zatížen tvorbou a testováním firemních stránek, ale přesčas mám placený :)

aramah

Nemám to časově omezené,když jsem unavená tak si jdu lehnout.To je výhoda věčné samoty.

BEAES

Kolem 23,00 hod. je můj čas.

tomash

Daleko líp se mi pracuje přes noc, takže když zrovna nemusím brzo vstávat, tak přibližně ve dvě ráno.

martina1

Jsem noční typ a ospalá jsem většinou až po půlnoci.Od doby,kdy mám děti,tak chodím spát nejdéle v jedenáct ikdyž ospalá nejsem,protože pak je míň krutý budíček kolem šesté.

led

to sa chválite, alebo žalujete?
Pokiaľ nemusím pracovať aj v noci, chodím spať vtedy, keď cítim potrebu.
Nie je problém, chodiť neskoro v noci(skoro ráno) spať, pokiaľ nemusíte od rána naplno pracovať. Nárazovo dokáže človek nespať aj 3–4dni. Ale potom…(poznám to z vlastnej skúsenosti)

ten který je

Někdy o půlnoci díky Miroslavstově noční lince.:-D

KdoSiOdJinud

kdyz mam co delat jako napriklad posledni tyden tak okolo 4–5 ranni, obcas spim do 10–11 ale vetsinou vstavam s ostatnimi v domacnosti coz je okolo 7–8.

Jelikoz jsem na stredni tak ve skolnim roce chodim spat okolo 2 ranni a vstavam v 7 🙂

Vicki

Když musím do práce(vstávám fakt nechutně brzo-ve 4h)-tak kolem 22h a jinak asi o půlnoci-je to různé.

Bumbes

Po 2 hodině v noci.