Hakunamatata

V kolik hodin chodí spát průměrný Čech?

  1. bezdětné páry
  2. rodiny s dětmi do 3 let
  3. rodiny se staršími dětmi
  4. páry, kterým se už děti osamostatnili

Nejlepší odpověď
www

Co to je „průměrný Čech“, někdo z těch uvedených, nebo něco jiného?
Málo informací v otázce.

Další odpovědi
iceT

Moje máma chodívá spát kolem deváté desáte večer a jen vyjímečně později.
Sestra bydlí u mamky a má 3leté dítě,chodívá kolem desáté jedenácté večer,ale pokud měla vstávat ve 4 ráno aby se dostala do práce tak chodila spát i dříve.
Já chodím spát kolem půlnoci ±,podle toho jak se mi chce,jak jsem unavená.Můj partner podle toho jak se mu chce,někdy dřív než,někdy nespí ještě ve tři ve čtyři ráno.Jsme bezdětní.

autacek

  1. mezi 2:00 až 3:00 ;)