zjentek

V kolik hodin by měl mít správně jorkšírskej teriér večerku?

Nejlepší odpověď
Kyta

Ahoj,trošku jsem se pobavil,dík:D,no já mám také psa,ale abych mu určoval večerku jak na vojně:)to teda nééé,no ale pokud chceš mít večer klid,tak ho utahej dlouhou procházkou a i ty usneš jako ten pes:)

Další odpovědi
lexx

pes má svůj čas a zalehne když chce…tedy až mu dohraje DVD večerníček Maxipes Fík nebo Mach, Šebestová a Jonatán

arachis

Mám také malé plemeno a usíná tak kolem 21–22 hodiny,ale má teprve půl roku.Myslím,že to záleží, jak moc je aktivní přes den.

BENYTA

Každý pejsek,nejen jorkšír,spí,když si o to tělo řekne,určená večerka ho nezajímá. Moji pejsci jdou spát,když jde spát vůdce smečky(do společného pelíšku)…

mojitek

zjenteku,je to zvíře.Proč se ho snažíš polidštit?