routt

V kolik chodíte spát

V kolik hodin si chodíte lehat?No tak přibližně i jo?

Nejlepší odpověď
kropitko

Normálně hodně brzo,ale když má manžel noční,tak ne a ne usnout…

Další odpovědi
panenka

Pokud nemám nějaké vypisování faktůr nebo papírování tak chodím spát kolem té 00:30 hodin,ale pokud papírování mám tak jdu spát kolem 2 ráno.
Doplňuji:
faktur omlouvám se.

dudu

Velká škoda, že televize jede nepřetržitě a už neukončuje vysílání hymnou. To je se vždy vzbudil a šel spáte.

vecernice

Průměrně ve dvě ráno,ale dneska asi později,protože je sobota a to se vždycky protáhne.

Miroslavst

Někdy se stane, že jdu dřív-asi tak ve dvanáct nebo půl jedný, ale normálně tak ve dvě, stane se že i dýl.
Jo a jednou jsem hrál hru a říkám si: ještě udělám tohle a tohle a tohle. Ne fakt, ještě tohle a půjdu spát. Tak jsem udělal tohle a toto a koukl na hodiny. No, nemá cenu jít spát, když za čtvrt hodiny vstávám do práce :D

oskar

Asi tak kolem 11 jsi jdu lehnout potom si ještě něco přečtu.

alexandra

Já většinou o půl druhé v noci,protože chodím na odpolední a noční.Ale dvakrát týdně vstávám ve čtyři ráno,a to musím jít spát dřív,ale stejně se mi nepodaří usnout dříve než o půl noci,a pak jsem hotová,když mám vstávat.

Lucimia

Já tak kolem 11, ale když nemám druhý den žádný povinnosti jako třeba zítra, tak chodím kolem půlnoci, někdy i dýl. A když chodím na praxi, nebo jsem chodila do práce na ranní, tak to jsem pak už unavou usínala kolem 9–10, protože ranní vstávání není pro mě, jsem noční sova.

aramah

Taky jsem noční pták usínám na etapy nejdřív zalehnu u televize, pak mně probudí reklama a kolem té druhé jdu do ložnice v pátek a v sobotu je to ještě déle.

ten který je

Díky tomuto servru hodně pozdě.Mám nepravidelnou pracovní dobu a některými kolegy v práci jsem podezříván že když mám rudé oči že chlastám,ale to není pravda,za všechno můžou lidé na tomto servru které srdečně zdravím a které mám rád.:-)

Jahoda

Pokud nechodím do práce a mám dovču nebo jiné volno (což mám zrovna teď), chodím spát tak ve 02:00 hodiny ráno. 🙂

panenka

Já se MIROSLAVE omlouvám chyby jsem si všimla ,po dopsání a poslání mé odpovědi jsem si odběhla tak jí opravuji dodatečně ted.

Miroslavst

Panenko, nezlob se, ale jsi chytrá žena a už bys mohla vědět, že faktura nemá nic nad U. Je to krátký U a ne faktůra. Tak stejně inventura.
Hrozně mi to trhá oči.

kropitko

Jéé to bych chtěla vidět, Miroslave,jak to vypadá,když se Vám trhaj oči. Prosím o podrobný popis(případně fotodokumentaci)

vecernice

Vsadím boty,že náš vtipálek Miroslav už někde shání tu fotodokumentci.

vecernice

A je to tady-okatec!

Miroslavst

Lepší jsem nenašel, alespoň zatím.
http://img.ma­gazin.cz/img/im­g/967aad1c061c­.jpg

kropitko

ale já chtěla vidět jak vypadáte vy a ne váš bratranec..

kropitko

v to doufám,musí vypadat vážně úžasně,možná asi tak jako veverka z Doby ledové…