Bronzový

V kolik chodíte spát?

V kolik chodíte spát, když jdete do práce a v kolik chodíte spát když máte volno?
Já když mám jít brzy rano do školy, tak chodím spát kolem 10-11 (i kdyz chci někdy dřív), když mám učení o zkouškovým tak třeba i v 1. O víkendu a o volnu ponocuju do 12 i déle :) Nedokážu se donutit jít do postele dřív. A co vy? Máte nějakou radu na to jak se dostat dřív do postele? :-D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

většinou tak kolem půl desátý někdy i dřív.do práce nechodím,mám mimínka. No a vstávám tak kolem půl šestý. Teď jak měnil čas,tak v tom mám nějaký chaos. Nemůžu usnout a budim se v pět,nechápu jak je to možný

Další odpovědi:

Zlatý

obyčejně tak kolem třetí ráno, jsem sova, vyučuju naštěstí zatím po odpolednách, ale až mi začnou ranní směny, to nechci vidět ;{))= v noci se mi vždycky nejlíp pracovalo, udělám toho hromadu... radu tedy pochopitelně nemám...

Zlatý

Pokud máš nějakou radu, tak šup sem s ní. :-) Já si kolikrát říkám, že dnes už půjdu dřív, ale skutek utek. Takže odpověď: dřív jak o půl druhé nejdu spát ať je volno nebo jdu do práce.

Bronzový

Z práce jsem většinou dost unavená,takže usnout v 8h mi nedělá problém.Vzhledem k tomu že vstávám ve 4h ráno,tak je to tak akorát.Ale když mám volno tak to zalomím tak kolem půlnoci.Na usnutí bych si napustila vanu,zapálila vonnou svíci a pak si pustila nějakou klidnou hudbu do sluchátek.

Pokročilý

Jasněěě, přesně ták, NIKDY se nemůžu dostat rozumě do postele a pak pro změnu zase z nííí!! :) Ale, když mluvíš o tom učení, mám zaručený recept, jako když se JEDNOU stane, že už si du teda lehnout a najednou mi nejde nějak spát... vzít si do ruky, jen tak něco... nějakou BIOLOGII!!! a spím zásadně hned!! :)

Bronzový

Každý ráno si slibuju,jak dneska už určitě jdu dřív spát a vidíte to-zase jsem tady a ještě dlouho spát nejdu.Průměrně chodím spát ve dvě atˇjdu do práce,nebo ne.No jo já vlastně chodím do práce pořád.

Zlatý

Většinou chodím spávat tak po pulnoci,ale už se mi podařilo i jít spat až o půl čtvrté ráno ale to jen kvůli tomu že jsem měla hodně papírování.Říkává se že na usínání pomáhá teplá koupel.

Stříbrný

Kolem desate hodiny a ještě tak půl hodky si čtu.

Stříbrný

Kolem o1hodiny.

Bronzový

Dost pozdě.Dnes už je 0:35 a tradičně ještě
nespím a brouzdám po odpovědích.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 458
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.