Avatar uživatele
Miroslavst

V kalendáři je úplněk

Jak jsem jel dnes na pincku, viděl jsem velký měsíc, málem jsem do něj vrazil. Bude to mít nějaký vliv?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? led, Jahoda, BEAES, aramah, anonym před 4903 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Vliv úplňku

Úplněk v nás vyvolává romantickou náladu, je vhodný pro navazování nových vztahů, vyznávání lásky, pro odpouštění a usmíření, pro sdělování nových zpráv. Za úplňku se nejvýrazněji projevuje náměsíčnost a nespavost, někteří lidé mají divoké sny. Nemoci se zhoršují, tělo se špatně uzdravuje, rány více krvácejí, přibývá infarktů mozkových příhod. Úplněk není vhodný pro jakékoliv operace! Za úplňku se zvyšuje kriminalita a sklon k sebevraždám, přibývá nehod. Porodnice praskají ve švech, za úplňku se totiž rodí nejvíce dětí. Lidé pociťují neklid a úzkost, psychika je napjatá. Časté jsou také změny nálad, emoce jsou nestabilní. Metabolismus pracuje pomaleji, organismus je více oslabený. Ženy bývají podrážděnější a neobjektivní, muži naopak pozorní a vstřícní a mají také větší zájem o sex. Také zvířata na úplněk velmi silně reagují, psi dlouho do noci štěkají, říká se, že vlci vyjí na Měsíc. Za úplňku bývá příliv a také se často náhle změní počasí.

Zdroj: http://www.spek­trumzdravi.cz/clan­ky/ezoterika/u­plnek-a-jeho-moc/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

asi bude uraženej

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Ano, šakalové a psi budou výti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Schovajte sa, mením sa na vlkodlaka. 🙂

Bude vyšší príliv, ale vás sa to asi priamo nebude týkať, pokiaľ dnes v noci nepôjdete po pobreží mora.
Pokiaľ som dobre videla, okolo Mesiaca nebola záhradka, takže nebude zmena počasia.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek