Miroslavst

V kalendáři je úplněk

Jak jsem jel dnes na pincku, viděl jsem velký měsíc, málem jsem do něj vrazil. Bude to mít nějaký vliv?

Nejlepší odpověď
BEAES

Vliv úplňku

Úplněk v nás vyvolává romantickou náladu, je vhodný pro navazování nových vztahů, vyznávání lásky, pro odpouštění a usmíření, pro sdělování nových zpráv. Za úplňku se nejvýrazněji projevuje náměsíčnost a nespavost, někteří lidé mají divoké sny. Nemoci se zhoršují, tělo se špatně uzdravuje, rány více krvácejí, přibývá infarktů mozkových příhod. Úplněk není vhodný pro jakékoliv operace! Za úplňku se zvyšuje kriminalita a sklon k sebevraždám, přibývá nehod. Porodnice praskají ve švech, za úplňku se totiž rodí nejvíce dětí. Lidé pociťují neklid a úzkost, psychika je napjatá. Časté jsou také změny nálad, emoce jsou nestabilní. Metabolismus pracuje pomaleji, organismus je více oslabený. Ženy bývají podrážděnější a neobjektivní, muži naopak pozorní a vstřícní a mají také větší zájem o sex. Také zvířata na úplněk velmi silně reagují, psi dlouho do noci štěkají, říká se, že vlci vyjí na Měsíc. Za úplňku bývá příliv a také se často náhle změní počasí.

Zdroj: http://www.spek­trumzdravi.cz/clan­ky/ezoterika/u­plnek-a-jeho-moc/

Další odpovědi
hanulka11

asi bude uraženej

mosoj

Ano, šakalové a psi budou výti.

led

Schovajte sa, mením sa na vlkodlaka. 🙂

Bude vyšší príliv, ale vás sa to asi priamo nebude týkať, pokiaľ dnes v noci nepôjdete po pobreží mora.
Pokiaľ som dobre videla, okolo Mesiaca nebola záhradka, takže nebude zmena počasia.