pravicak88

V jakych zemich muze clovek legalne hailovat ?

Rekneme ze kdybych si chtel zahailovat, kam bych mel jit, abych neporusil nejaky zakon ?

Nejlepší odpověď
Alesh

USA

Další odpovědi
Kelt

Zvednutí pravice je původem starořímský pozdrav, kterým se zdravili římští vojáci. Většina nacistické symboliky byla převzata a upravena z jiných kultur. Nevím proč někdo vidí svobodu právě v provádění určitých gest, vyvolávání nějakých hesel a pod, za důkaz síly. Země, které poznali světovou válku to asi neumožňují, ale určitě v Asii, Oceánii a Africe, to možné bude.

huxa

Například v Kanadě toto nikdo neřeší, jestli zvedáš pravici či levici, je to tam každému fuk. Dokonce i u nás, jen tím nikoho nesmíš urážet.

petra15

Vsude. Ty prece muzes kamarádovi ukázat, „jak vysoko dnes skákal tvuj pes“ ( výrok známého nem. herce / kabaretisty v tricátých létech) :D

anonym

Když tě to dělá dobře,hajluj si v který zemi chceš,ale zodpovědnost za to neseš sám na svých bedrech,asi nevíš proč bys to dělal,ale je to to samý,jako bys byl komunista!!

Milan8911

V evropských zemích určitě ne. Viz: http://www.evropske-staty.cz/ 😉