Beny

V jakých všech městech se bude promítat film ' One Direction: This Is Us 3D ' ? :O Předem děkuji ^^

Nebo po případě jména kin jako např. Cimema City .. atd…:)

Odpovědi
Elly

Nejlepší bude, když se koukneš na stránky www.cinestar.cz a najdeš si tam kino poblíž tvého města. V nabídce filmů (teď pravděpodobně v „připravujeme“) to tam najdeš. Koukala jsem se do kina v mém městě (Opava) a promítat to tam budou. Myslím, že tento film budou promítat ve všech větších kinech :))