zett

V který den se mění čas a jak (o hodinu později, nebo dřív)?

Původně – o hodinu dýl …

Nejlepší odpověď
marci1

Dnes v noci, tj. ze soboty na neděli (27.3.) v 2,00 hod. si posuneš hodiny a hodinky na 3.00 hod. 🙂

Další odpovědi
terry

Kdyby ses nezeptala, tak to ani nevím 🙂.
Děkuju.
Za dotaz i odpověď 🙂

annas

Ad zelí

Ten výraz „dýl“ ve významu později rve uši.:))

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-v-cechach-uziva-misto-pojmu-pozdeji-pojem-dyl-v-jakem-pripade-se-zde-tedy-objevi-pojem-pozdeji-a-objevi-se

annas

Omlouvám se za chybný nick – patří Ad zett.

zett

marci1, děkuju za odpověď :) já bych jinak vůbec nevěděla v kolik mám vstávat do práce :D