V jaký den jsou nejčastější bankovní loupeže?

Nejlepší odpověď
badisko

prej v USA patek dopoledne … http://www.no­vinky.cz/koktej­l/230212-k-bankovnim-loupezim-dochazi-v-usa-nejcasteji-v-patek-dopoledne.html
a na cr google.cz nic nerika …jinak stoji za precteni treba toto…:D http://xman.id­nes.cz/nejzpac­kanejsi-bankovni-loupeze-sveta-dy7-/xman-styl.aspx?c=A101221­_165922_xman-styl_fro
D

Další odpovědi
redy

když dojdou loupežníkovi prachy,to je ten pravej den jít loupit..
vomlouvám se ale přišlo mi to vtipný :)
Prej měsíc má vliv na určitý blbiny, tak nevím.

ponovotny

redy-sice to možá vypadá vtipně a určitě se loupežník ohlíží po lupu když potřebuje prachy a nebo když ho osloví jiný loupežník. Každopádně si ale svou „práci“ plánuje a kalkuluje s tím aby si odnesl co nejvíc, aby při tom bylo co nejméně svědků atd. a z toho vyplývá, že se pak loupeže stávají v určitých měsících, dnech, nebo denních dobách.

anonym

badisko, jsem se zasmál na xmanu, no jo, v pátek, asi chtějí prachy na víkend.

badisko

jo prisna urednice je fajn …:D ja to rikam furt v patek zadnou praci nerozdelavat to pak ma clovek skazenej vikend a coby do bankovnich lupicu … tak ti maji casto spackanejch 10–20 let …:D