Kulpix

V jakém/kterém věku jste zažili svoji první opravdovou lásku?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

V 31 a trvá až doposud. Ačkoliv jsem těch pánů před tím moc nevystřídala, tak první láska to také není, ale opravdová nejspíš ano, alespoň to tak už pár let vypadá.

Další odpovědi
anonym

V necelých šestnácti a rád na to vzpomínám./Byla prostě první,pak jsem skoro 30 let
hořel a teď žhnu
a jsem konečně štastnej.

eleonnore

Ve dvaceti, do třiadvaceti. Bohužel, on to začal cítil jinak. Ale kamarádi jsme dodnes :)

quentos

Zatím ji stále hledám.

Elk

V 16 letech. Pak jsem ji viděl pouze jednou a nic víc…No, vzpomínky jsou krásně platonicky laskavé. Tak Ťě zdravím : J. CH.

Drap

Nevím v kolika letech, ale poprvé to bylo v MŠ. Miloval jsem paní učitelku opravdově.

krabiceodbot

Od 15 do 19 a pak jsem se z toho dalších 5 let léčila. Dnes je mi 35 a život mi přinesl jedno důležité zjištění, a to, že silné emoce (zklamání, žárlivost,nena­plněná touha) prožívané dlouhodobě se po čase projeví na těle, samozřejmě ve formě dysfunkce-nemoci.

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.