pechota

V jakém věku je vhodné pokládat kojence na bříško a očekávat od něj, aby se samo otočilo zpět na záda.

Známý toto dělá s mimčem starým 23 dnů. Miminku se to za velké nelibosti podaří. Není takový způsob cvičení u tak malého mimča pro něj škodlivý ?

Odpovědi
venkovan

No divný rodič, když nerespektuje přání dítěte. Dítě se otočí až přijde jeho čas a ne když si to rodiče vymyslí a nebo v době, ve které to uvedou knihy a letáky.

anonym

Tak to ti neporadím, jelikož já se ještě z bříška neumím otočit.
http://data.re­giony24.cz/fo­to/clanky/sta­re/230408_opi­lec.jpg?width=500&bgco­lor=black

terry

23 dnů??
To je trochu brzy ne?

https://www.go­ogle.cz/search?q=p%C5%99­et%C3%A1%C4%8Den%C3%AD+k­ojence+na+b%C5%9­9%C3%AD%C5%A1ko&i­e=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

tazatelka

Věk kojence není ničím omezen, dříve se mimina pokládala na bříško od narození a nic se jim nestalo. Ale to se nepřetáčela sem a tam, jen se zvedla a položila na bříško nebo záda. Na nějaké cviky je ve 23 dnech asi dost brzo, navíc mimčo ještě neudrží samo hlavičku a to mu může být při přetáčení dost nepříjemné.