Heřman

V jakém tipu bytu bydlíte

Nejlepší odpověď
quentos

Panelák

… ale bydlím v tYpu s tvrdým.

1989–2004 to bejval rodinnej dům. Kde jsou ty časy :{/>

Další odpovědi
rosinka

RD

Zaplaťpánbůh, v paneláku už ne.

anonym

RD

V rodinném domě.Několikrát jsem byl na návštěvě u kamarádů v paneláku, ALE TOTO NIKDY.Stále být něčím a někým omezován či rušen.A mít neustále strach, který nájemník mě vytopí čí nechá vyhořet svůj byt (sice to třeba není schválně, ale už hodně lidí usnulo s cigaretou a následně vyhořeli).V ro­dinném domě je sice práce, ale co si kde položím, to tam druhý den najdu, zrovna tak nejsem nikým omezován.Moji rodiče žijí 60 let v rodinném domě ( zrovna tak já už 35 let) a nikdy se nikomu z nás nepodařilo svůj dům vytopit a vyhořet.

kropitko

RD

Evasky

Panelák

soudek

Panelák

DusanOrlik

Panelák

dědapetr

Panelák

Deli

RD

Mucillinka

RD

kapka

RD

GM

Panelák

mrblackwell

Bytovka

WeeBear

Bytovka

Ještěže mě minul panelák. Tři patra, slušní sousedi a všeobecná pohoda. :)