Nechápavé

V jakém supermarketě často nakupujete ??

Interspar,Tes­co,Billa,Kauflan­d??
Nejhorši je pro mne Albert :)

Odpovědi
Zbynas

Nejblíže mám Billu a Albert, spíše ale v Bille. Když se mi chce, jedu tři stanice do Lídlu nebo Kauflandu. Do Tesca je to pět stanic, tam se mi nechce :D

V Lidlu nakupuju sýry, v Kauflandu šunku atd., pro maso chodím za barák do řeznictví. Zbytek v té Bille nebo Albertu.

da ny

Nejblíž to mám do Tesca (mají tam skvělou šunku od kosti ;)), tak tam.
Pro mléčné výrobky aj. chodím do Lidlu.
Kaufland u nás nemám ráda, tam tak 1× v měsíci (spíš v sebeobraně) – polepšili se v úseku zelenina-ovoce.
Někdy nakupuji v Bille, když jsem v centru města, případně COOP nebo JIP..
Albert se mi moc nelíbí.
Maso u řezníka a pečivo ve 2 – 3 pekařstvích (kam mne nohy donesou nebo doveze MHD).

lexx

V Lidlu, je to blízko za rohem, 1–2× týdně Kaufland nebo Tesco (slevy) velmi málo v Bille, mám klientskou kartu Tesco a Billa.

Drap

Často nenakupuji v žádném. Ojediněle nakoupím vždy v tom, který je na cestě.

anonym

Penny,Lidl.

bolak

Já kouknu tady > http://www.ku­pi.cz/slevy?or­d=0 a když je tam něco co stojí za řeč, tak vyrazím se zásobovat..

NelieM

Často jezdím do Makra a pak Albert Hypermarket, ten mám pár kroků od domu a nakupuje se mi tam dobře.
Nejméně mám asi ráda Lidl.