Losman

V jakém super/hyper marketu mají podleVás nejlepší maso?

Nejlepší odpověď
Drap

V žádném. Kup si u solidního řezníka a i když zaplatíš o něco více, tak na tom vyděláš

Další odpovědi
janleitman

nechci dělat reklamu,ale asi jednoznačně globus,protože ho tam dělají opravdoví řezníci
globus má i školy pro řezníky(taky myslim že i pro pekaře)

Bedy

U nás kupujeme maso výhradně u řezníka, tam to je nejlepší 🙂
Ale tenklrát jsem se o tom bavil se známou a ta říkala, že nejlepší mají asi v Globusu a v Bille to taky je celkem dobrý no…

briketka10

u nás řezník žádný moc dobrý
není, tak jedině ten Globus :D

bestanswer

U nás mají nejlepší maso v Bille … jinak řezník

MacinaN

My maso kupujeme hlavně v uzenářství Zeman, které máme prakticky naproti našemu. Mají tam dobré a hlavně čerstvé maso a když jsou akce, tak se tam dá nakoupit i celkem lacino. Třeba od pondělka tam budou mít vepřovou pečeni s kostí jen za 89,90, tak ji příští víkend udělám se zelím a z kosti uvařím vývar. :) Pravidelně vydávají letáky, tak když tak mrkněte. Tady je když tak odkaz na ten aktuální: https://www.kim­bino.cz/prodej­ny-zeman/aktualni-letak-od-pondeli-12-11-2018-2/ :)

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.