V jakém stavu se vám, hráčům v šipkách, daří nejlépe?

Popíjíte u toho alkohol, nebo zásadně bez něj. Jak vám to jde líp?

Nejlepší odpověď
anonym

Když jsem to hrával – amatérský, tak jsem u toho pil kofolu, bo mi bylo 14 let.

Další odpovědi
ReHu

Podle toho, jestli hraju pro zábavu nebo pro výsledek.

sesednizkola

Vzhledem k tomu, ze sipky hraji jen pro zabavu, tak piju alkohol . Neznamena to, ze nehodim trikrat za sebou tripl dvacet. Je to o nalade, jindy to jde jindy ne. Kdyz se citim skvele tak muzu rozsekat v sipkach i v kulecniku daleko lepsiho hrace nez ja a je jedno jestli mam upito. Clovek se v nesmi snazit.