v jakém slovníku, lze najít slova typu – mlat, cep, postraňky, sekerník, caletník, hřad

Nejlepší odpověď
www

Postačí Google, nebo přímo zde se cosi najde:

Zdroj: cs.wiktionary­.org/wiki/Kate­gorie:Archaic­ké_výrazy/češ­tina

Další odpovědi
Sůwa

To nejsou nějaká neznámá slova, i když pro mladší generaci možná ano. Já je našla ihned ve Slovníku spisovné češtiny, možná některá jen ve starším vydání, nebo ve Slovníku nespisovné češtiny.

hanulka11

http://www.ku­bicka.cz/news/ma­ly-slovnik-starych-povolani-remesel-vojenskych-hodnosti-atd-/