vivatis2-

V jakém ročním období nejraději létáte nebo jezdíte na dovolenou a proč?

Nejlepší odpověď
Katusa

JINÁ ODPOVĚD'

V létě k moři a v zimě na lyžovačku

Další odpovědi
arygnoc

JINÁ ODPOVĚD'

nejraději po celý rok.

bohužel, musím ještě pracovat.

slad08

LÉTO

je teplo, hezky tak proč si to neužít. A kromě toho jsou i letní prázdniny takže je spoustu času na výlety.

anonym

JINÁ ODPOVĚD'

Ja " si dam do hlavy " nejaky cil a pak se podridim " terminu. Predposledni jsem mela zarezervovany 2 roky predem ( s expedici – 30 dni ) a letos se take jeste " nekam " chystam a to mam rezervovany uz 2 a pul roku. 🙂
Chce to ale velkou trpelivost. 🙂
A uz mam v hlave zase " neco ". 🙂

  • iv-

Deli

LÉTO

Miluju léto, navíc děti mají prázdniny, to je u nás rozhodující.
Dovolená je pro mne moře a koupání, v zimě na hory mě nedostanou ani heverem, to zalezu za pec a spím 🙂

baghira

LÉTO

Ale jen proto, že mám školou povinné děti, a tedy jsme vázaní na prázdniny.

Natee

LÉTO

Nejčastěji v létě, jen tak na pláž a po památkách.. Ale takový Nový rok na jihu.. =)

samicek333

JINÁ ODPOVĚD'

Celoročně – dovolená je pořád pěkná, v každém období trochu jinak.

filva

LÉTO

deda lebeda

LÉTO

Jedině v teplém období, neboť jezdím brm brm na motocyklu :))