héďa235

V jakém prostředí a jakou rychlostí se šíří elektromagnetic­ké vlny?

Nejlepší odpověď
gecco

DÚ???
napiš své řešení, zkontrolujeme ti je – ale pokud budeš opisovat, zůstaneš ´blbá´…
;-DD

Další odpovědi
honza19hk

Vlastnosti prostředí, které ovlivňují šíření elektromagnetické vlny, jsou permitivita, permeabilita a konduktivita.
Je asi 20 druhů elektromagnetického záření od rádiových vln až po záření gama.. Každé se šíří jinak v závislosti na vlnové délce a prostředí.