V jakém programu zesílit hudbu?

Chtěla bych použít do prezentace Žízeň od Kabátů ale hudba je málo hlasitá.Nedala by se v nějakém programu zesílit hlasitost?

Odpovědi
Miroslavst

Pokud je nastaven ovladač hlasitosti na maximum a stále je to málo, dá se to udělat ve wave editoru, který je součástí vypalovacího programu nero.

anonym

Ale když nechcete platit za nero, soubor přetáhněte do Audacity. Ten je zdarma.

Tmavovlaska

já bych si tu písničku stáhla znova z netu třeba by byla hlasitější:D