mosoj

V jakém programu to lze realizovat ?

Mám dvě stejné fotografie. Fotografie se liší od sebe pouze úpravou barev.
Potřebuji je dát na sebe a střídavě zobrazovat ( něco jako GIF ) tak aby byl zřetelný rozdíl v úpravě.
V jakém programu to lze udělat ?
Doplňuji:
Potřebuji aby se to zobrazovalo střídavě automaticky a kdekoliv. I na inetu.

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

V klasickém windowsovském prohlížeči obrázků a faxů (výchozí aplikace na otvírání obrázků, která je součástí instalace Windows XP).

Dvě fotky dáme do stejné složky, kde nejsou jiné fotky. Otevřeme jednu z nich a stačí mačkat šipku doprava na klávesnici. Pohyb doleva není tak plynulý.

Takže chcete udělat gif? To dokáže třeba program GIMP. Každou fotku uděláme jako vrstvu obrázku. Kolik vrstev, tolik snímků bude gif mít. Pak dáme uložit jako a za typ zvolíme gif. Zašrtneme, že z jednotlivých vrstev má být animace.