V jakém programu pracujete ve mzdové účtárně??

Ahoja. Můžu se prosím zeptat jestli někdo znáte nějaký program na mzdové účetnictví? abych v něm mohla dělat výplaty, smlouva a tak?? Nastouoial jsem do nového zaměstnání do Zemědělského podniku a tady se používá STRAŠNĚ SLOŽITÝ program v DOS!! A já chci sehnat jiný normální do windows...protože tento je fakt hrozný a každý jiný bude určitě jednodužší...!! DĚKUJU

Odpovědi:

Zlatý

Problematika mezd je sama o sobě složitá. Za to nemůže OS.
Moje žena dělá účetnictví stále na DOSU. Jinak doporučuji Kalkul 3 ( mzdy).

Doplňuji:
Kalkul 3 mzdy běží samostatně.
Opravdu velké firmy nevyužívají komerční programy ale mají je dělané na míru.

Bronzový

V jedný realitce, ve který jsem byla na praxi, si chválili Asseco Solution Helios Red, další hojně používanej je účetní program Pohoda a ve škole používáme Stereo, ale nevim, jestli ty poslední dva jmenovaný umožňujou uplně všechno související s účetnictvím - jak říkáš třeba smlouvy.

Bronzový

vyhovuje mi UCTO (www.ucto2000.cz)

Zlatý

Tady spíš jde o to, že tyto účetní programy jsou spárované ještě s jinými podnikovými evidencemi. I když v případě DOSu to asi nebude.

Spší se divím, že na tom PC ještě dos jde, už i u WXP v roce 2001 byl někdy s DOSem problém.

Účetních programů je dost Money, Kasa, WinStrom, Pohoda, ale jsou dost drahé i když existují zkušební verze zdarma, ale ty jsou na několik záznamů.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.