Lori

V jakém programu pracujete ve mzdové účtárně??

Ahoja. Můžu se prosím zeptat jestli někdo znáte nějaký program na mzdové účetnictví? abych v něm mohla dělat výplaty, smlouva a tak?? Nastouoial jsem do nového zaměstnání do Zemědělského podniku a tady se používá STRAŠNĚ SLOŽITÝ program v DOS!! A já chci sehnat jiný normální do windows…protože tento je fakt hrozný a každý jiný bude určitě jednodužší…!! DĚ­KUJU

Odpovědi
mosoj

Problematika mezd je sama o sobě složitá. Za to nemůže OS.
Moje žena dělá účetnictví stále na DOSU. Jinak doporučuji Kalkul 3 ( mzdy).

Doplňuji:
Kalkul 3 mzdy běží samostatně.
Opravdu velké firmy nevyužívají komerční programy ale mají je dělané na míru.

Syd

V jedný realitce, ve který jsem byla na praxi, si chválili Asseco Solution Helios Red, další hojně používanej je účetní program Pohoda a ve škole používáme Stereo, ale nevim, jestli ty poslední dva jmenovaný umožňujou uplně všechno související s účetnictvím – jak říkáš třeba smlouvy.

fablen

vyhovuje mi UCTO (www.ucto2000.cz)

Michal Kole

Tady spíš jde o to, že tyto účetní programy jsou spárované ještě s jinými podnikovými evidencemi. I když v případě DOSu to asi nebude.

Spší se divím, že na tom PC ještě dos jde, už i u WXP v roce 2001 byl někdy s DOSem problém.

Účetních programů je dost Money, Kasa, WinStrom, Pohoda, ale jsou dost drahé i když existují zkušební verze zdarma, ale ty jsou na několik záznamů.