talka

V jakém poměru jsou asi státy ve vztahu k Izraeli (v kladném-záporném)?

Případně jaký vztah mají lidé.

Nejlepší odpověď
gecco

Jak které státy…
A jak kteří lidé…
😉
Já osobně mám k Izraeli velmi kladný vztah, obdivuju kolik toho za nějakých 70 let tento stát zvladnul, líbí se mi i mentalita tamních beznych lidi…

Další odpovědi
quentos

Jak které… jak kteří… nelze generalizovat.

ten který je

Řekl bych že z evropských států má nejvíce kladný vztah k Izraeli ČR.Po 2 světové válce pomáhala ČSR státu Izrael především vojenskými dodávkami letadel a zbraní.To pomohlo Izraeli odolat před arabskými státy.Záporný vztah mají především muslimské země.Některé více a některé méně.

Drap

To by jsi se musela zeptat konkretních států a jejich obyvatel.Žádné oficiální statistiky se takovýchto věcí nedělají.

anonym

To musíš napsat jaké státy?
Prej se tam někdo narodil,ale nevěřme tomu.