V jakém oboru jste antitalenti ?!

Nejlepší odpověď
Andělé

Také ve zpěvu,už jsem tu psala,že bych se hodila tak do hvězdné pěchoty..:-))

Další odpovědi
briketka10

100% plavu v matice a ve sportu, ale pracovala jsem jako účetní,/ s kalkulačkou/ sport mám ráda..

sestra dělá mistra studia v tiskárně a plave v češtině, opravuje chyby to je paradox..

venkovan

Lépe by se mi odpovídalo v čem jsem talent. Na to by mi stačila několik slov – likvidace obsahu ledničky. Zbytek je už jen antitalent.

aramah

To já raději napíši v čem jsem dobrá........­.............­...........
no zrovna si nějak nemůžu vzpomenout :D

WeeBear

Veškerý sport i to, co se ho byť minimálně týče.. Naposled jsem k němu měla kladný vztah ve školce, teď veškeré klady a radost nahradila averze a neschopnost,..

Drap

Zpěv,jazyky a některé sporty

Sůwa

Asi budu Drapova nevlastní sestra :
Zpěv, jazyky a některé sporty ( tedy v současnosti už všechny )

štamgast

Rozhodně ve sportu, naprosté „kopyto“. :D

VampGirl

Já v tancování… Jsem úplný dřevo. :) Rytmus mám, ale neumím ty pohyby. Jediný, co mi trochu jde, je disco a ploužáky. :D (Na nich se ale nedá nic zkazit… :))

Damiana

Nejsem absolutně žádný obchodník. Na matiku levá jak šavle, na čachrování s penězi a oblbování potenciálních klientů – třeba v inzerci – to by byla tragédie. Dát mi do ruky nějaké finanční tabulky a nutit mě s nimi pracovat – to je jako dát břitvu opici.

pusinka50

Lyže, brusle a jakékoliv nazouvačky, co udělají z nohou neposlušné všemi směry ujíždějící trdlovky. Pak elektronika a všechno, co souvisí s kotlema na topení, at jednoduchými či kombinovanými, taky se snažím pochopit už několik let systémy a druhy čerpadel a přepadové nádoby (jaksejíjenom­říká?), ale zatím marně.

NA SKEJTU SLALOM:)