jirka F

V jakém období je nejlepší tepelně upravovat a potom konzumovat rebarboru?

Nejlepší odpověď
anonym

V období vegetace,kdy jsou ty řapíkatý klacky šťavnaté a jsou nejvhodnější k jídlu.
Řapíky sklízíme, když dosáhnou délky 30 cm a průměru 1,5 – 2 cm. Ideální dobou pro sběr jsou ranní hodiny, dokud je zelenina svěží.Sběr se doporučeje pouze do konce června. Řapíky zabalené v mikrotenovém sáčku vydrží v ledničce jeden až dva týdny.

http://abeceda­zahrady.dama.cz/cla­nek/reven-rebarbora-nepropasnete-dobu-sklizne-je-tu

anonym

Jugar, kluk šikovná, ten se naučil i vkládat i odkazy, odkud čerpal slova na svou odpověď.