Verona14

V jakém obchodu sehnat župan?

Jestli jsou třeba v prodejnách Gate, New Yorker, Tally Weil, H&M, C&A nebo musim do nějakého specializovaného? já si totiž nejsem jistá po županech tam nekoukám tak jestli náhodou nevíte. Díky

Odpovědi
mosoj

Choď bez županu, ať máme na světě trochu radosti.

anonym

No župan jsem tam ještě neviděla, ale je možný že tam někde ho prodávaj.........

STUDENTKAEVA

U vietnamců ho seženeš!

MacinaN

Já mám pocit, že třeba v H&M župany mají. Jednou jsem si tam jeden kupovala, ale to už je docela dlouho. Těžko říct, jak to mají teď. Každopádně pokud ti nevadí objednávat přes internet, tak zkus mrknout třeba sem https://zupany­pyzama.cz/ Tam mají celkem slušný výběr.